Käesolevad reeglid ja tingimused sätestavad BLACKHUNT (HS industry OÜ)

e-poe www.blackhunt.ee kasutus- ja müügitingimuse lepingu

OSTMINE

Ostu vormistamiseks valib klient soovitud tooted ostukorvi, kinnitab tellimuse ja tasub ettemaksuarve. Euroopa ladudes olev kaup jõuab kliendini 10 kuni 14 päeva jooksul sõltuvalt lao asukohast ja kaugemalt tellitavad või ettetellimisel kaubad jõuavad kohale 3-4 nädala jooksul peale arve tasumist. Tootja firmade laod asuvad Inglismaal, Hollandis, Hispaanias ja Saksamaal.

HIND

BLACKHUNT kodulehel on hinnad toodud EURO`des ning sisaldavad 20% käibemaksu, ilma postitasuta. BLACKHUNT’l on õigus muuta jooksvalt toodete hindasid, kuid vormistatud tellimusele muudatused ei mõju.


MAKSMINE

Tasumine tellitud kauba eest toimub ettemaksuarve alusel pangaülekandega. Rahade laekumisel kinnitab BLACKHUNT ettemaksuarve hiljemalt 24 tunni jooksul ja saadab sellekohase teate e-maili teel. Pangakaardiga makstes saadab laekumise teate makse vahendaja ning hiljem kinnitab seda BLACKHUNT. Järelmaksu võimalusi pakub ESTO AS (reg. kood 14180709) - ESTO JÄRELMAKS, tasu mugavalt osamaksete kaupa; ESTO 3 - tasu 3 võrdse osana; ESTO - osta nüüd, maksa hiljem.


LEPINGU JÕUSTUMINE

Müügileping loetakse sõlmituks, kui klient on tasunud ettemaksuarvel märgitud summa arveldusarvele maksetähtaja jooksul.


LEPINGU TÜHISTAMINE

Kliendil on õigus müügileping tühistada. Selleks peab klient saatma vastavasisulise avalduse e-mailile BH@blackhunt.ee või teatama sellest telefonile 8 201 20 90. Kui müügilepingu tühistamisavaldus saadetakse peale tellimuse postitamist on kliendil õigus toode tagastada vastavalt tagastamistingimustele.


KOHALETOIMETAMINE JA ÜLEANDMINE

Lepingu täitmiseks kasutab Black Hunt koostööpartnereid Itella SmarPosti teenuseid nende poolt registreeritud hinnakirja alusel. Eesti piires tehtud tellimustele toodete kogumaksumusega alates 99 EUR’i on postiteenus tasuta. Kaup loetakse üle antuks kui vastava saadetise kohta on koostööpartneril saadetud märge väljastamise kohta. Black Hunt ja koostööpartnerid ei vastuta kohaletoimetamisel tekkivate viivituste eest juhul kui tellimuse vormistamisel on esitatud andmed ebatäpsed. Tellimuse kinnitamisel on esitatud andmete õigsuse kontrollimine kliendi kohustus.


TAGASTAMINE JA ÜMBER VAHETAMINE

Kliendil on õigus toode soovi korral tagastada või ümber vahetada. Toote tagastamisest peab teatama 14 päeva jooksul elektronpostile BH@blackhunt.ee või telefonil 8 201 20 90 ning kaup tuleb tagastada hiljemalt 30 päeva jooksul peale tagastusteate edastamisest. Tagastamisteates märkida tellimuse number ja tagastatavad tooted (tootekoodid). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema originaalpakendis, siltidega ja kahjustamata. Toote tagastamisel või ümber vahetamisel on klient kohustatud kauba tagasi saatma BLACKHUNT (HS Industry OÜ) aadressile Kaarli pst 7, Tallinn 10119 või Finest Ärimaja Pärnu mnt 22 Smartpost automaati.
Tagastatud kauba eest tehakse tagasimakse Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul pärast tagastatud toote jõudmisest müüjani Black Hunt, kui kõiki tagastamisega seotud tingimusi on täidetud.
BLACKHUNT’l on õigus tagastatavast summast maha arvestada saatmise postikulu, ning toote väärtuse vähenemise juhul kui toode on kahjustatud. Postikulud tagastamisel või ümbervahetamisel tasub ostja. 
Kliendil on õigus pretensioone esitada kahe aasta jooksul toote kättesaamisest. Black Hunt ei vastuta kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest, defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel, toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

NB! Ära kuivata märjaks saanud jalatseid kuumal küttekehal või selle vahetus läheduses. See põhjustab jalatsite hävinemise, mida on lihtne ekspertiisis tuvastada ning see ei kuulu hüvitamisele. Lase märgadel jalatsitel toa temperatuuril kuivada.

LÕPPSÄTTED

Käesolevatele tingimustele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tingimuste kehtivust. Tühise sätte asemel kohaldatakse seaduses seda liiki lepingu kohta sätestatut.
Osapoolte vahelisi vaidlusi püütakse lahendada vastastikusel mõistmisel põhinevate läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel kohtus.
Tingimuste muutmist või täiendamist teostab Black Hunt ning need jõustuvad pärast muutumist blackhunt.ee veebilehel.
Käesolevate reeglite ja tingimustega tutvumine on kliendile kohustuslik ning ta tõendab nendega tutvumist ja nõustumist kinnitades tellimuse.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: